Pelican Hill’de, Kaliforniya mimarisinin görkemi Akdeniz Çizgileri ile birleşiyor. Büyükçekmece’de denizin göl ile buluştuğu 2000 dönümlük bir alanda farklı, prestijli, konforlu bir yaşam sizi bekliyor.Geniş caddeleri, dünyanın dört bir yanından getirilen ağaç ve bitkilerle donatılmış parkları, meydanları ve görkemli evleriyle benzersiz bir yaşam.
İstanbul’da güneşin en güzel doğup battığı o yer sizin eviniz oluyor.

Pelican Life’i çok seveceksiniz…
Uzman eğitmenler eşliğinde spor yapabileceğiniz fitness center, aerobik ve yoga stüdyoları, maşaj odaları, SPA Center, tenis kortları, squash ve Türk Hamamı…
Restaurant, ambulans, eczane, market, kuru temizleme, kuaför ve aradığınızdan çok daha fazlası Pelican Hill’in sosyal alanlarında birarada bulma imkanı.

Gençler, yaşlılar, çocuklar ve her yaştan Pelican Hill sakini yeşilin ve mavinin kucağında güvenli ve huzurlu bir yaşamın keyfini çıkaracak
Çocuklar için özel tasarlanan oyun parkları ve yuvalar güzel vakit geçirmek için birebir.

Başka Bir Dünyaya Hoş Geldiniz.

Memnuniyet Politikamız

Site Yönetimimizin verdiği hizmetlerle ilgili olarak site sakinlerimizden gelen her türlü öneri, şikayet, talep ve itirazları en kısa sürede inceleyerek, çözüm önerisi ile birlikte site sakinlerimize geri bildirimde bulunmak memnuniyet kurallarımız site sakinlerimizi öncelikle “Haklı” kabul edip, şikayet sebebini bu açıyla inceliyoruz.

Vizyonumuz

Site ve site yöneticiliği alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, sakinlerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak, yüksek nitelikli personeli ile sürekli gelişme ve iyileşmeye açık olmaktır.

Amacı; Site sakinleri için ve site sakinleri tarafından kurulan ve faaliyetlerine devam eden site yöneticiliğinde, sakinlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda görev yapılmasını ve bu görevlerin en iyi şekilde yerine getirilmesini sağlamak, her türlü eleştiriyi dikkate alarak, verilen hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktır.

Misyonumuz

Site sakinlerine güvenilir, üstün kaliteli ve artı değerleri olan hizmetler vermeye, sosyal ve fiziksel çevremizi özenle korumaya, bunların yanında sakinlerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak öncü ve yaratıcı çözümlerle yaşamaya değer katan, onları farklı kılan hizmetler sağlamaya çalışan bir yönetim olmaktır.